Ostatnie realizacje :

Złomowanie pojazdów

złomowanie aut, autozłom
Zobacz inne realizacje

Strony www na każdą kieszeń.

   Świadczymy kompleksowe usługi projektowania, wykonania i wdrożenia aplikacji internetowych. Poczynając od prostych stron-wizytówek pozwalających za niewielką kwotę zaistnieć w sieci, poprzez skierowane do małych i średnich firm serwisy składające się ze strony głównej i kilku podstron (np. kontakt, o firmie, oferta, cenniki, mapa dojazdu). Tego typu witryny są zazwyczaj wybierane przez klientów, którzy niskim kosztem pragną zaprezentować swoje produkty czy usługi w internecie i nie planują częstych aktualizacji strony. To wręcz idealna forma dla gabinetów lekarskich, stomatologicznych, rzemieślników czy warsztatów. Forma gwarantująca najlepszy efekt przy minimalnym koszcie i kilkudniowym okresie realizacji.

   Dla większych firm proponujemy rozbudowane serwisy, z możliwością oparcia ich na systemie CMS System zarządzania treścią
(ang. Content Management System) są to aplikacje internetowe pozwalająca na aktualizację i rozbudowę przez użytkownika strony www.
, czy też bieżącą aktualizację.

   Zajmujemy się również aktualizacją i rozbudową stron już istniejących.


Jak działamy ?

   Wraz z Państwem przeprowadzimy analizę Państwa potrzeb, konkurencji i zaproponujemy dostępne rozwiązania.

Oferujemy kompletną usługę od dobrania odpowiedniego adresu internetowego, jego rejestrację poprzez projekt i stworzenie strony oraz umieszczenie jej na naszym serwerze. Budowane strony są sprawdzane przy pomocy walidatorów HTML i CSS Walidator HTML / CSS
Specjalna aplikacja internetowa, pozwalająca na sprawdzenie dokumentu, w poszukiwaniu błędów składni. Stworzona przez organizację World Wide Web Consortium (W3C).
oraz testowane przy użyciu dostępnych na rynku przeglądarek internetowych.
Gotowa strona jest rejestrowana w najważniejszych wyszukiwarkach i katalogach internetowych tak, aby mogła szybko zaistnieć w sieci.


Nasz cel :

Pomóc, aby każda, mała czy duża firma mogła zaistnieć w internecie. Stworzymy uszytą na miarę potrzeb i możliwości stronę www pozwalajacą internautom na odnalezienie Państwa firmy, usług, produktów.


Zapraszamy do współpracy !