Ostatnie realizacje :

Salon kosmetyczny Yasumi

Yasumi
Zobacz inne realizacje

Strony www na każdą kieszeń.

Pozycjonowanie.

      Samo posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Trzeba stronę wypromować tak, aby po wpisaniu do wyszukiwarki słowa związanego z Państwa firmą, produktem czy usługą w wynikach wyszukiwania pojawiła się właśnie ona. Większość ruchu w Internecie, generowana jest przez wyszukiwarki (w Polsce głownie Google, Onet i WP). Jeśli Państwa strona nie jest w nich zaindeksowana, lub zajmuje odległe pozycje, traci się odbiorców, zainteresowanych tym, co oferujecie.
Rolą pozycjonowania jest aby strona w wynikach wyszukiwania była jak najwyżej. Za pomocą szeregu metod i systematycznej pracy dana strona internetowa osiąga czołowe pozycje w wyszukiwarkach internetowych, przez co reklama Państwa firmy trafia bezpośrednio do odbiorcy, a co najważniejsze - jest to reklama, która się nie narzuca i jest skierowana bezpośrednio do konkretnych osób, które w danej chwili potrzebują usługi oferowanej przez Państwa firmę. Najbardziej trafna forma reklamy ? wyniki zwracane przez wyszukiwarkę są odpowiedzią na konkretne zainteresowanie danej osoby, zatem potencjalny klient znajduje Państwa stronę ponieważ właśnie Państwa produkt czy usługa jest obiektem poszukiwania.

   Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu nie jest ważne czy jesteś Państwo wielką firmą, czy też małym lokalnym przedsiębiorstwem. W Internecie ten jest liderem, kto posiada stronę www na wysokim miejscu w wynikach wyszukiwarek

Koszt pozycjonowania.

Cenę usługi ustalamy indywidualnie. Zależy ona głównie od powszechności frazy, dla której strona jest pozycjonowana.
Za usługę płacą Państwo dopiero po osiągnięciu zamierzonego efektu.

Nasz cel :

Pomóc, aby każda, mała czy duża firma mogła zaistnieć w internecie. Stworzymy uszytą na miarę potrzeb i możliwości stronę www pozwalajacą internautom na odnalezienie Państwa firmy, usług, produktów.


Zapraszamy do współpracy !